Nota prawna

Dostęp i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza akceptację zasad jej użytkowania. W przypadku braku zgody na stosowanie poniższych zasad, użytkownik powinien niezwłocznie zaprzestać korzystania ze strony.

Zawartość strony internetowej jest własnością Starosty Bolesławieckiego z siedzibą w Bolesławcu, pod adresem: 59-700 Bolesławiec, ul. Armii Krajowej 12. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zawartość niniejszej strony internetowej podlega ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawach autorskich i prawach pokrewnych.
Strona może zawierać odnośniki (linki) do stron zarządzanych przez osoby trzecie, nie związane ze Starostą Bolesławieckim. Starosta Bolesławiecki nie odpowiada za informacje wynikające z treści znajdujących się na stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.

Strona służy wyłącznie do indywidualnego i osobistego korzystania. Starosta Bolesławiecki nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania ze Strony. Starosta Bolesławiecki nie ponosi również odpowiedzialności za szkody spowodowane przez jakąkolwiek wadę wykonania Stron, błędy, pominięcia lub opóźnienia transmisji danych, wirusy komputerowe lub awarie systemu.